damosuzuki

damosuzuki
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 04 May 2020
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 60% The Lobster (2015) - Rated 04 May 2020
40 5% Super 8 (2011) - Rated 04 May 2020
95 60% Kiki's Delivery Service (1989) - Rated 03 May 2020
95 60% Taxi Driver (1976) - Rated 03 May 2020
85 25% An American Werewolf in London (1981) - Rated 03 May 2020
100 95% The Apartment (1960) - Rated 03 May 2020
90 35% Persepolis (2007) - Rated 03 May 2020
95 60% Total Recall (1990) - Rated 03 May 2020
65 15% Grindhouse (2007) - Rated 03 May 2020
98 85% 12 Monkeys (1995) - Rated 03 May 2020