dana72

dana72
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 22 May 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 29% There Will Be Blood (2007) - Rated 22 May 2015
80 71% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 22 May 2015
70 44% A Beautiful Mind (2001) - Rated 22 May 2015
80 71% District 9 (2009) - Rated 22 May 2015
90 84% The Dark Knight (2008) - Rated 22 May 2015
70 44% The Machinist (2004) - Rated 22 May 2015
70 44% Secret Window (2004) - Rated 22 May 2015
70 44% Almost Famous (2000) - Rated 22 May 2015
70 44% Gangs of New York (2002) - Rated 22 May 2015
65 29% War of the Worlds (2005) - Rated 22 May 2015