danari420

danari420
Movie Buff - 109 Film Ratings
Member Since: 30 May 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 57% Rushmore (1998) - Rated 11 Mar 2022
98 85% Toy Story 3 (2010) - Rated 11 Mar 2022
98 85% The Celebration (1998) - Rated 11 Mar 2022
98 85% The Fugitive (1993) - Rated 05 Aug 2021
98 85% Crimes and Misdemeanors (1989) - Rated 31 Jul 2021
99 94% Forgetting Sarah Marshall (2008) - Rated 09 Jul 2021
96 66% Hot Fuzz (2007) - Rated 09 Jul 2021
98 85% The Lion King (1994) - Rated 09 Jul 2021
97 75% The King's Speech (2010) - Rated 09 Jul 2021
95 57% Dead Poets Society (1989) - Rated 09 Jul 2021