danb

danb
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 09 Mar 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

3% The Room (2003) - Rated 09 Mar 2021
100 96% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 09 Mar 2021
90 43% Arrival (2016) - Rated 09 Mar 2021
70 25% The Martian (2015) - Rated 09 Mar 2021
90 43% Saving Private Ryan (1998) - Rated 09 Mar 2021
95 71% Pacific Rim (2013) - Rated 09 Mar 2021
98 90% Minority Report (2002) - Rated 09 Mar 2021
20 9% The Deer Hunter (1978) - Rated 09 Mar 2021
30 15% Dawn of the Dead (2004) - Rated 09 Mar 2021
70 25% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 09 Mar 2021