Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
danc112

Flick Fan - 24 Film Ratings

Member Since: Jul 19, 2018

Location: UK

more Recent Ratings
60 52% The Fly (1986) - Jul 19, 2018
15 2% X-Men (2000) - Jul 19, 2018
67 81% Hot Shots! (1991) - Jul 19, 2018
30 20% Juno (2007) - Jul 19, 2018
72 93% Breaking Bad (2008) - Jul 19, 2018
70 87% Mulholland Drive (2001) - Jul 19, 2018
37 31% The Tuxedo (2002) - Jul 19, 2018
20 10% Thor: The Dark World (2013) - Jul 19, 2018
66 75% The Raid: Redemption (2012) - Jul 19, 2018
65 64% Seven Psychopaths (2012) - Jul 19, 2018