dancings

dancings
Movie Buff - 310 Film Ratings
Member Since: 24 May 2014
Location: Vilnius, Lithuania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 99% Persona (1966) - Rated 03 Jun 2014
93 98% Tokyo Story (1953) - Rated 03 Jun 2014
81 89% The Great Dictator (1940) - Rated 30 May 2014
82 90% The Rules of the Game (1939) - Rated 30 May 2014
78 81% Your Sister's Sister (2012) - Rated 25 May 2014
89 95% Pieta (2012) - Rated 25 May 2014
55 16% 10 Things I Hate About You (1999) - Rated 25 May 2014
70 50% Hard Candy (2006) - Rated 25 May 2014
50 12% 2 Days in Paris (2007) - Rated 25 May 2014
50 12% Waiting for Forever (2011) - Rated 25 May 2014