Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
dandaman

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Apr 8, 2019

Location: UK

more Recent Ratings
Check out dandaman's...
20 5% Starry Eyes (2014) - Apr 08, 2019
70 20% Martyrs (2008) - Apr 08, 2019
90 85% The Invitation (2015) - Apr 08, 2019
85 65% Hereditary (2018) - Apr 08, 2019
95 95% It Follows (2015) - Apr 08, 2019
85 65% A Clockwork Orange (1971) - Apr 08, 2019
70 20% Tremors (1990) - Apr 08, 2019
80 45% Con Air (1997) - Apr 08, 2019
75 35% District 9 (2009) - Apr 08, 2019
85 65% Shrek 2 (2004) - Apr 08, 2019