dandzaster

dandzaster
Movie Buff - 223 Film Ratings
Member Since: 10 Oct 2015
Location: Montenegro
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Artistic, excentric, wide interests

more Recent Ratings

100 99% Breaking Bad (2008) - Rated 21 Apr 2018
85 74% For a Few Dollars More (1965) - Rated 16 Jan 2018
85 74% The Terminal (2004) - Rated 17 Jan 2017
85 74% We Need to Talk About Kevin (2011) - Rated 27 Dec 2016
85 74% Colonia (2016) - Rated 30 Oct 2016
75 15% The Legend of Tarzan (2016) - Rated 08 Aug 2016
75 15% Mommy (2014) - Rated 04 Jul 2016
95 98% The Prestige (2006) - Rated 04 Jul 2016
80 41% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 20 May 2016
75 15% Click (2006) - Rated 20 May 2016