DaneelS

daneels
Movie Buff - 213 Film Ratings
Member Since: 18 Sep 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 20% 12 Years a Slave (2013) - Rated 18 Sep 2016
78 58% 28 Days Later (2002) - Rated 18 Sep 2016
79 71% Forrest Gump (1994) - Rated 18 Sep 2016
78 58% Grease (1978) - Rated 18 Sep 2016
65 4% Wonder Boys (2000) - Rated 18 Sep 2016
60 1% The Wedding Singer (1998) - Rated 18 Sep 2016
67 7% Kingpin (1996) - Rated 18 Sep 2016
74 24% Big (1988) - Rated 18 Sep 2016
85 96% Zootopia (2016) - Rated 18 Sep 2016
77 45% Zombieland (2009) - Rated 18 Sep 2016