Daneomyte

daneomyte
Movie Buff - 105 Film Ratings
Member Since: 05 Apr 2022
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 61% 1917 (2019) - Rated 10 Apr 2022
10 0% Love, Death & Robots (2019) - Rated 10 Apr 2022
60 7% Middleditch & Schwartz (2020) - Rated 05 Apr 2022
92 86% Ex Machina (2015) - Rated 05 Apr 2022
70 16% Ready Player One (2018) - Rated 05 Apr 2022
75 22% American Psycho (2000) - Rated 05 Apr 2022
90 78% A Clockwork Orange (1971) - Rated 05 Apr 2022
90 78% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 05 Apr 2022
86 59% Kurt Cobain: Montage of Heck (2015) - Rated 05 Apr 2022
82 39% Father of the Bride (1991) - Rated 05 Apr 2022