dangs

Flick Fan - 73 Film Ratings
Member Since: Apr 5, 2020
Recent Ratings
Check out dangs's...
40 5% | The Lighthouse (2019) - Jan 02, 2022 |
80 81% | The Hunt (2012) - Jan 01, 2022 |
80 81% | Gran Torino (2008) - Dec 31, 2021 |
70 54% | South Park: Post Covid - The Return of Covid (2021) - Dec 31, 2021 |
70 54% | South Park: Post Covid (2021) - Dec 31, 2021 |
80 81% | Don't Look Up (2021) - Dec 29, 2021 |
50 13% | The Matrix Resurrections (2021) - Dec 26, 2021 |
50 13% | Encanto (2021) - Dec 26, 2021 |
80 81% | Parasite (2019) - Dec 25, 2021 |
50 13% | Red Notice (2021) - Dec 24, 2021 |