danidiaze

danidiaze
Flick Fan - 79 Film Ratings
Member Since: 12 Mar 2018
Location: Paraguay
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 50% Uncut Gems (2019) - Rated 04 May 2020
95 86% Knives Out (2019) - Rated 04 May 2020
92 69% Aliens (1986) - Rated 01 May 2020
92 69% Whiplash (2014) - Rated 01 May 2020
88 24% Mystic River (2003) - Rated 01 May 2020
90 50% The Shining (1980) - Rated 01 May 2020
88 24% The Man from Earth (2007) - Rated 09 Apr 2020
90 50% Isle of Dogs (2018) - Rated 09 Apr 2020
90 50% The Producers (2005) - Rated 05 Apr 2020
93 72% Extras (2005) - Rated 28 Mar 2020