danidin1

danidin1
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 05 Dec 2008
Location: China
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 15% Wag the Dog (1997) - Rated 05 Dec 2008
89 65% Good Will Hunting (1997) - Rated 05 Dec 2008
"Loved when was playing at the cinema, wouldn't mind watching it again.."
88 45% Sideways (2004) - Rated 05 Dec 2008
92 85% American History X (1998) - Rated 05 Dec 2008
"Favorite Ed Norton flick"
88 45% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 05 Dec 2008
90 75% Y Tu Mamá También (2001) - Rated 05 Dec 2008
"fantastic film!"
75 5% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 05 Dec 2008
88 45% Amélie (2001) - Rated 05 Dec 2008
98 95% Taxi Driver (1976) - Rated 05 Dec 2008
85 25% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 05 Dec 2008