danielcota

danielcota
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 09 Nov 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 72% The Avengers (2012) - Rated 09 Nov 2017
91 47% Steve Jobs (2015) - Rated 09 Nov 2017
92 65% Zorba the Greek (1964) - Rated 09 Nov 2017
91 47% Moana (2016) - Rated 09 Nov 2017
85 17% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 09 Nov 2017
91 47% The Revenant (2015) - Rated 09 Nov 2017
80 7% The Hateful Eight (2015) - Rated 09 Nov 2017
95 80% Unforgiven (1992) - Rated 09 Nov 2017
91 47% The Last Samurai (2003) - Rated 09 Nov 2017
95 80% Fight Club (1999) - Rated 09 Nov 2017