daniel.eiras

danieleiras
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 07 Mar 2011
Location: New York, New York, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 4% Inception (2010) - Rated 07 Mar 2011
80 1% The Sixth Sense (1999) - Rated 07 Mar 2011
88 7% Classe Tous Risques (1960) - Rated 07 Mar 2011
89 23% The Big Lebowski (1998) - Rated 07 Mar 2011
89 23% The Usual Suspects (1995) - Rated 07 Mar 2011
89 23% Miller's Crossing (1990) - Rated 07 Mar 2011
89 23% Rosencrantz & Guildenstern Are Dead (1990) - Rated 07 Mar 2011
89 23% The 400 Blows (1959) - Rated 07 Mar 2011
89 23% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 07 Mar 2011
89 23% I Vitelloni (1953) - Rated 07 Mar 2011