Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
danielkh48

Film Freak - 814 Film Ratings

Member Since: Oct 10, 2020

Location: Russia

more Recent Ratings
Check out danielkh48's...
70 59% The Imposter (2012) - Apr 20, 2021
70 59% Metropolitan (1990) - Apr 19, 2021
80 77% Nebraska (2013) - Apr 19, 2021
80 77% Sideways (2004) - Apr 19, 2021
90 91% Election (1999) - Apr 18, 2021
60 45% The Night of the Hunter (1955) - Apr 18, 2021
80 77% Miami Blues (1990) - Apr 18, 2021
80 77% Something Wild (1986) - Apr 18, 2021
90 91% Citizen Ruth (1996) - Apr 17, 2021
90 91% In the Company of Men (1997) - Apr 17, 2021