danihila

danihila
Flick Fan - 77 Film Ratings
Member Since: 31 Dec 2021
Location: Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 85% Jennifer's Body (2009) - Rated 06 Jan 2022
85 76% The Invitation (2015) - Rated 06 Jan 2022
70 48% XX (2017) - Rated 06 Jan 2022
80 68% Saw (2004) - Rated 06 Jan 2022
65 29% Saw III (2006) - Rated 06 Jan 2022
70 48% Dead Silence (2007) - Rated 06 Jan 2022
80 68% Insidious (2010) - Rated 06 Jan 2022
75 59% Insidious: Chapter 2 (2013) - Rated 06 Jan 2022
90 85% The Conjuring (2013) - Rated 06 Jan 2022
65 29% Insidious: Chapter 3 (2015) - Rated 06 Jan 2022