daniu

daniu
Movie Buff - 119 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2020
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

63 27% 21 Jump Street (2012) - Rated 18 Jan 2020
79 76% Tremors (1990) - Rated 18 Jan 2020
86 89% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 18 Jan 2020
82 78% Apollo 13 (1995) - Rated 18 Jan 2020
53 15% Inside Out (2015) - Rated 18 Jan 2020
38 6% Armageddon (1998) - Rated 18 Jan 2020
61 24% Rambo (2008) - Rated 18 Jan 2020
42 7% Ghost (1990) - Rated 18 Jan 2020
43 8% Notting Hill (1999) - Rated 18 Jan 2020
73 51% Constantine (2005) - Rated 18 Jan 2020