daniwine

daniwine
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 09 Aug 2012
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 4% Another Year (2010) - Rated 09 Oct 2013
100 83% Unfinished Song (2012) - Rated 09 Oct 2013
85 20% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 21 Dec 2012
99 62% The Women on the 6th Floor (2011) - Rated 21 Dec 2012
100 83% The Best Exotic Marigold Hotel (2012) - Rated 21 Dec 2012
100 83% October Sky (1999) - Rated 21 Dec 2012
90 41% The Help (2011) - Rated 09 Aug 2012
85 20% Mother and Child (2010) - Rated 09 Aug 2012
85 20% The Descendants (2011) - Rated 09 Aug 2012
95 54% We Bought a Zoo (2011) - Rated 09 Aug 2012