danlthginger

danlthginger
Movie Buff - 149 Film Ratings
Member Since: 18 Jul 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 37% The Castle of Cagliostro (1979) - Rated 18 Jul 2016
96 80% Rashomon (1950) - Rated 18 Jul 2016
94 74% Stand by Me (1986) - Rated 18 Jul 2016
97 84% Steamboat Bill, Jr. (1928) - Rated 18 Jul 2016
99 95% The Muppet Movie (1979) - Rated 18 Jul 2016
96 80% Do the Right Thing (1989) - Rated 18 Jul 2016
80 37% Gremlins (1984) - Rated 18 Jul 2016
90 64% Repulsion (1965) - Rated 18 Jul 2016
93 72% In the Heat of the Night (1967) - Rated 18 Jul 2016
88 55% Superbad (2007) - Rated 18 Jul 2016