dannydadood

dannydadood
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 29 Dec 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

66 8% Gone Girl (2014) - Rated 17 Jan 2018
73 32% Call Me by Your Name (2017) - Rated 17 Jan 2018
85 61% Lady Bird (2017) - Rated 16 Jan 2018
68 17% Loving Vincent (2017) - Rated 10 Jan 2018
94 88% Paris, Texas (1984) - Rated 10 Jan 2018
94 88% A Woman Under the Influence (1974) - Rated 10 Jan 2018
90 73% Paprika (2006) - Rated 29 Dec 2017
74 41% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 29 Dec 2017
68 17% Lost in Translation (2003) - Rated 29 Dec 2017
70 26% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 29 Dec 2017