Dannyddj

dannyddj
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 27 Jun 2013
Location: Florianópolis, Santa Catarina, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 95% Amour (2012) - Rated 27 Jun 2013
89 54% Elena (2012) - Rated 27 Jun 2013
85 26% Brainstorm (2001) - Rated 27 Jun 2013
70 2% Paraísos artificiais (2012) - Rated 27 Jun 2013
86 34% Side Effects (2013) - Rated 27 Jun 2013
87 39% Rust & Bone (2012) - Rated 27 Jun 2013
90 71% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 27 Jun 2013
87 39% Match Point (2005) - Rated 27 Jun 2013
93 91% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 27 Jun 2013
86 34% Frankenweenie (2012) - Rated 27 Jun 2013