dannyjay

dannyjay
Movie Buff - 101 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 40% Office Space (1999) - Rated 12 Feb 2012
90 94% The Departed (2006) - Rated 12 Feb 2012
85 79% Batman Begins (2005) - Rated 12 Feb 2012
88 88% Black Hawk Down (2001) - Rated 12 Feb 2012
82 72% The Devil's Advocate (1997) - Rated 12 Feb 2012
75 40% The Illusionist (2006) - Rated 12 Feb 2012
80 63% The Da Vinci Code (2006) - Rated 12 Feb 2012
80 63% Deep Impact (1998) - Rated 12 Feb 2012
79 54% Gone in 60 Seconds (2000) - Rated 12 Feb 2012
75 40% My Super Ex-Girlfriend (2006) - Rated 12 Feb 2012