danomite33

danomite33
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 08 Apr 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Enjoy \"true-life\" movies and unicycling

more Recent Ratings

70 40% Midnight in Paris (2011) - Rated 08 Apr 2017
70 40% Hitch (2005) - Rated 08 Apr 2017
70 40% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 08 Apr 2017
70 40% Lady Vengeance (2005) - Rated 08 Apr 2017
80 85% 4 Months, 3 Weeks and 2 Days (2007) - Rated 08 Apr 2017
75 70% The Hangover Part II (2011) - Rated 08 Apr 2017
50 15% Sans soleil (1983) - Rated 08 Apr 2017
75 70% Hellboy II: The Golden Army (2008) - Rated 08 Apr 2017
45 5% Jackass 3-D (2010) - Rated 08 Apr 2017
85 95% Lord of War (2005) - Rated 08 Apr 2017