danomyces

danomyces
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 25 Jan 2022
Location: Sunnyvale, CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 92% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 25 Jan 2022
65 15% Venom: Let There Be Carnage (2021) - Rated 25 Jan 2022
70 35% Star Trek Beyond (2016) - Rated 25 Jan 2022
75 57% Good Time (2017) - Rated 25 Jan 2022
50 2% Dave Chappelle: The Closer (2021) - Rated 25 Jan 2022
65 15% Hotel Artemis (2018) - Rated 25 Jan 2022
70 35% Avatar (2009) - Rated 25 Jan 2022
80 77% Spider-Man: No Way Home (2021) - Rated 25 Jan 2022
95 97% Dune (2021) - Rated 25 Jan 2022
80 77% The Truman Show (1998) - Rated 25 Jan 2022