danprice84

danprice84
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 07 Mar 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I\\\'m a film maker and animator who loves sci-fi!

more Recent Ratings

92 91% The Holy Mountain (1973) - Rated 09 Apr 2016
90 86% The Innocents (1961) - Rated 10 Mar 2016
78 27% American Graffiti (1973) - Rated 08 Mar 2016
85 68% American Beauty (1999) - Rated 08 Mar 2016
85 68% 12 Years a Slave (2013) - Rated 08 Mar 2016
95 94% 12 Angry Men (1957) - Rated 08 Mar 2016
75 22% On the Silver Globe (1988) - Rated 07 Mar 2016
88 79% Se7en (1995) - Rated 07 Mar 2016
90 86% Akira (1988) - Rated 07 Mar 2016
85 68% Ed Wood (1994) - Rated 07 Mar 2016