Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
danranard

Flick Fan - 36 Film Ratings

Member Since: Oct 26, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out danranard's...
60 45% Trainwreck (2015) - Oct 26, 2019
40 19% Pitch Perfect (2012) - Oct 26, 2019
50 30% Big (1988) - Oct 26, 2019
70 63% The Mask of Zorro (1998) - Oct 26, 2019
20 2% Idiocracy (2006) - Oct 26, 2019
70 63% La La Land (2016) - Oct 26, 2019
60 45% Slumdog Millionaire (2008) - Oct 26, 2019
30 9% Ghost Rider (2007) - Oct 26, 2019
90 90% Arrival (2016) - Oct 26, 2019
50 30% Meet the Fockers (2004) - Oct 26, 2019