danrocks

danrocks
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 12 May 2017
Location: USA

more Recent Ratings

Check out danrocks's...

85 73% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 12 May 2017
10 3% Annie Hall (1977) - Rated 12 May 2017
90 80% Logan (2017) - Rated 12 May 2017
100 96% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 12 May 2017
35 19% The Naked Gun 2½: The Smell of Fear (1991) - Rated 12 May 2017
55 42% Million Dollar Baby (2004) - Rated 12 May 2017
70 57% A Bug's Life (1998) - Rated 12 May 2017
50 34% As Good As It Gets (1997) - Rated 12 May 2017
15 11% Saw (2004) - Rated 12 May 2017
75 65% Rat Race (2001) - Rated 12 May 2017