dante252

dante252
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 11 Nov 2014
Location: Hungary

more Recent Ratings

Check out dante252's...

70 30% Independence Day (1996) - Rated 11 Nov 2014
90 85% The Dark Knight (2008) - Rated 11 Nov 2014
80 70% Moon (2009) - Rated 11 Nov 2014
70 30% There's Something About Mary (1998) - Rated 11 Nov 2014
75 52% Collateral (2004) - Rated 11 Nov 2014
75 52% Chocolat (2000) - Rated 11 Nov 2014
90 85% Warrior (2011) - Rated 11 Nov 2014
70 30% True Grit (2010) - Rated 11 Nov 2014
70 30% Unbreakable (2000) - Rated 11 Nov 2014
90 85% Avatar (2009) - Rated 11 Nov 2014