dantoyang
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out dantoyang's...
88 90% | Godzilla Minus One (2023) - Rated 04 Dec 2023 |
77 68% | Three Thousand Years of Longing (2022) - Rated 30 Nov 2023 |
55 17% | Renfield (2023) - Rated 14 Nov 2023 |
95 95% | Top Gun: Maverick (2022) - Rated 17 Apr 2023 |
64 34% | The Lost City (2022) - Rated 16 Feb 2023 |
63 31% | Prey (2022) - Rated 07 Feb 2023 |
75 66% | Bullet Train (2022) - Rated 06 Feb 2023 |
60 26% | The King's Man (2021) - Rated 06 Feb 2023 |
54 13% | Jurassic World: Dominion (2022) - Rated 05 Feb 2023 |
46 5% | Infinite (2021) - Rated 15 Jan 2023 |