dany44

dany44
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 08 Feb 2016
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 32% They Call Me Trinity... (1970) - Rated 09 Feb 2016
87 71% Trinity Is Still My Name (1971) - Rated 09 Feb 2016
84 44% The Revenant (2015) - Rated 08 Feb 2016
87 71% Casino Royale (2006) - Rated 08 Feb 2016
77 36% Alien (1979) - Rated 08 Feb 2016
62 28% Drive Angry (2011) - Rated 08 Feb 2016
84 44% Drive (2011) - Rated 08 Feb 2016
85 53% It Follows (2015) - Rated 08 Feb 2016
87 71% Her (2013) - Rated 08 Feb 2016
85 53% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 08 Feb 2016