Danyn

danyn
Movie Buff - 108 Film Ratings
Member Since: 05 Mar 2021
Location: Canada

more Recent Ratings

73 34% Shutter Island (2010) - Rated 27 Jan 2023
85 80% Moonfall (2022) - Rated 20 Dec 2022
45 9% Atomic Blonde (2017) - Rated 20 Dec 2022
87 87% Nope (2022) - Rated 19 Dec 2022
82 62% Us (2019) - Rated 19 Dec 2022
65 24% Host (2020) - Rated 19 Dec 2022
83 68% Bullet Train (2022) - Rated 19 Dec 2022
80 52% Nobody (2021) - Rated 19 Dec 2022
65 24% The Night House (2021) - Rated 14 Nov 2022
75 39% Ocean's 8 (2018) - Rated 02 May 2022