dapjang

dapjang
Movie Buff - 351 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2015
Location: South Korea
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 52% Birdman (2014) - Rated 20 Feb 2015
90 81% Manhattan (1979) - Rated 20 Feb 2015
85 52% My Sassy Girl (2001) - Rated 20 Feb 2015
82 34% The Social Network (2010) - Rated 18 Feb 2015
87 69% Brave (2012) - Rated 18 Feb 2015
83 35% Looper (2012) - Rated 18 Feb 2015
84 35% The Punisher (2004) - Rated 18 Feb 2015
90 81% Collateral (2004) - Rated 18 Feb 2015
80 25% Lost in Translation (2003) - Rated 18 Feb 2015
80 25% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 18 Feb 2015