dapzzz

dapzzz
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 15 Oct 2018
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: no

more Recent Ratings

50 15% Wrath of the Titans (2012) - Rated 15 Oct 2018
45 3% Siberia (2018) - Rated 15 Oct 2018
80 65% Analyze That (2002) - Rated 15 Oct 2018
75 53% Saw (2003) - Rated 15 Oct 2018
60 26% Scary Movie 4 (2006) - Rated 15 Oct 2018
85 80% A Bug's Life (1998) - Rated 15 Oct 2018
100 96% Jaws (1975) - Rated 15 Oct 2018
65 38% Anaconda (1997) - Rated 15 Oct 2018
75 53% Alien: Resurrection (1997) - Rated 15 Oct 2018
50 15% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Rated 15 Oct 2018