daraor

daraor
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 13 Aug 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 88% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 13 Aug 2018
93 98% The Big Lebowski (1998) - Rated 13 Aug 2018
82 78% Broken Flowers (2005) - Rated 13 Aug 2018
77 61% Confessions (2010) - Rated 13 Aug 2018
84 83% A Tale of Two Sisters (2003) - Rated 13 Aug 2018
80 71% The Handmaiden (2016) - Rated 13 Aug 2018
81 75% Memories of Murder (2003) - Rated 13 Aug 2018
71 41% The Chaser (2008) - Rated 13 Aug 2018
74 51% The Wailing (2016) - Rated 13 Aug 2018
73 45% Zootopia (2016) - Rated 13 Aug 2018