darjan

darjan
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 23 Aug 2007
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 90% Cinema Paradiso (1988) - Rated 23 Aug 2007
98 96% Pretty Village, Pretty Flame (1996) - Rated 23 Aug 2007
96 84% Braveheart (1995) - Rated 23 Aug 2007
94 78% The Godfather: Part II (1974) - Rated 23 Aug 2007
89 62% Schindler's List (1993) - Rated 23 Aug 2007
74 40% Fahrenheit 9/11 (2004) - Rated 23 Aug 2007
80 50% Munich (2005) - Rated 23 Aug 2007
89 62% City of God (2002) - Rated 23 Aug 2007
90 71% Scarface (1983) - Rated 23 Aug 2007
70 34% Good Bye Lenin! (2003) - Rated 23 Aug 2007