darkblack

darkblack
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 13 Jan 2011
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 9% Issiz adam (2008) - Rated 20 Dec 2015
70 34% Wild Hogs (2007) - Rated 20 Dec 2015
10 2% Recep Ivedik (2008) - Rated 20 Dec 2015
70 34% The Jacket (2005) - Rated 20 Dec 2015
100 90% Into the Wild (2007) - Rated 20 Dec 2015
10 2% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 20 Dec 2015
60 19% The Night Listener (2006) - Rated 20 Dec 2015
90 70% Run Lola Run (1998) - Rated 20 Dec 2015
90 70% Babel (2006) - Rated 20 Dec 2015
70 34% Heat (1995) - Rated 20 Dec 2015