Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
dark.hitect

Movie Buff - 171 Film Ratings

Member Since: Jul 26, 2017

Location: Turkey

Bio: the young architect
more Recent Ratings
Check out dark.hitect's...
86 58% Monsters University (2013) - Sep 13, 2017
90 66% The Incredibles (2004) - Sep 13, 2017
80 40% Tangled (2010) - Sep 13, 2017
53 12% Avatar (2009) - Sep 13, 2017
90 66% Wanted (2008) - Sep 13, 2017
85 51% Iron Man 3 (2013) - Sep 13, 2017
100 90% Black Mirror: White Christmas (2014) - Sep 13, 2017
98 87% Westworld (2016) - Sep 13, 2017
80 40% Maleficent (2014) - Sep 13, 2017
100 90% Persepolis (2007) - Sep 13, 2017