Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
darkknight92

Flick Fan - 38 Film Ratings

Member Since: Jul 17, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out darkknight92's...
80 68% Hell or High Water (2016) - Jul 17, 2018
60 15% Neighbors (2014) - Jul 17, 2018
60 15% The Maze Runner (2014) - Jul 17, 2018
60 15% Mr. Deeds (2002) - Jul 17, 2018
80 68% Edge of Tomorrow (2014) - Jul 17, 2018
80 68% Ghostbusters (1984) - Jul 17, 2018
70 38% Shaft (2000) - Jul 17, 2018
100 98% On the Waterfront (1954) - Jul 17, 2018
90 92% Trading Places (1983) - Jul 17, 2018
90 92% Dog Day Afternoon (1975) - Jul 17, 2018