darkorical

darkorical
Movie Buff - 224 Film Ratings
Member Since: 09 Jul 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 91% 12:01 (1993) - Rated 10 Jul 2016
75 51% 10,000 B.C. (2008) - Rated 10 Jul 2016
90 95% Ghost Ship (2002) - Rated 10 Jul 2016
78 58% Corpse Bride (2005) - Rated 10 Jul 2016
10 2% Shaolin Soccer (2001) - Rated 10 Jul 2016
70 38% Apocalypto (2006) - Rated 10 Jul 2016
70 38% Meet Joe Black (1998) - Rated 10 Jul 2016
60 24% The Longest Yard (2005) - Rated 10 Jul 2016
75 51% Scrooged (1988) - Rated 10 Jul 2016
80 67% I Know What You Did Last Summer (1997) - Rated 10 Jul 2016