darwin7

darwin7
Movie Buff - 206 Film Ratings
Member Since: 25 May 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 46% About Schmidt (2002) - Rated 24 Sep 2017
76 23% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 24 Sep 2017
76 23% Jackass: The Movie (2002) - Rated 24 Sep 2017
81 53% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 24 Sep 2017
82 61% I, Robot (2004) - Rated 24 Sep 2017
82 61% Coraline (2009) - Rated 24 Sep 2017
83 68% Gravity (2013) - Rated 24 Sep 2017
82 61% Ray (2004) - Rated 24 Sep 2017
85 79% The Gold Rush (1925) - Rated 24 Sep 2017
85 79% Lincoln (2012) - Rated 24 Sep 2017