We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

daryol

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Feb 17, 2021

Location: Turkey

more Recent Ratings

69 55% Love Actually (2003) - Feb 17, 2021
73 75% Vertigo (1958) - Feb 17, 2021
61 25% Ex Machina (2015) - Feb 17, 2021
65 45% Deadpool (2016) - Feb 17, 2021
70 65% Up in the Air (2009) - Feb 17, 2021
55 5% Mortal Kombat (1995) - Feb 17, 2021
78 90% Rebecca (1940) - Feb 17, 2021
62 35% The Whole Nine Yards (2000) - Feb 17, 2021
60 15% Wild at Heart (1990) - Feb 17, 2021
78 90% Psycho (1960) - Feb 17, 2021