Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
dasrev

Movie Buff - 125 Film Ratings

Member Since: Dec 13, 2018

Location: Iran

Bio: my love is photoghraphy & cienematoghraphy
more Recent Ratings
95 46% Blue Velvet (1986) - Dec 14, 2018
96 61% Lost Highway (1997) - Dec 14, 2018
97 75% Mulholland Drive (1999) - Dec 14, 2018
96 61% Mulholland Drive (2001) - Dec 14, 2018
94 31% The Short Films of David Lynch (2002) - Dec 14, 2018
96 61% Inland Empire (2006) - Dec 14, 2018
91 6% Hugo (2011) - Dec 14, 2018
92 10% Gone Baby Gone (2007) - Dec 14, 2018
97 75% Eternity and a Day (1998) - Dec 14, 2018
97 75% Dimensions of Dialogue (1982) - Dec 14, 2018