datalay

datalay
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 01 Aug 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: A professional student.

more Recent Ratings

75 75% The Pianist (2002) - Rated 01 Aug 2017
85 91% Knockin' on Heaven's Door (1997) - Rated 01 Aug 2017
75 75% Angel-A (2005) - Rated 01 Aug 2017
65 21% The Transporter (2002) - Rated 01 Aug 2017
70 48% Dumb and Dumber (1994) - Rated 01 Aug 2017
80 84% Manchester by the Sea (2016) - Rated 01 Aug 2017
70 48% Dead Poets Society (1989) - Rated 01 Aug 2017
70 48% Easy Rider (1969) - Rated 01 Aug 2017
70 48% Intouchables (2011) - Rated 01 Aug 2017
65 21% Desperado (1995) - Rated 01 Aug 2017