Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
dat_movie

Flick Fan - 52 Film Ratings

Member Since: Mar 28, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out dat_movie's...
89 78% Upgrade (2018) - Mar 28, 2019
82 41% Game Night (2018) - Mar 28, 2019
82 41% A Star Is Born (2018) - Mar 28, 2019
70 8% Crazy Rich Asians (2018) - Mar 28, 2019
90 87% World War Z (2013) - Mar 28, 2019
85 62% Ratatouille (2007) - Mar 28, 2019
80 30% Finding Nemo (2003) - Mar 28, 2019
88 75% Liar Liar (1997) - Mar 28, 2019
82 41% The Green Mile (1999) - Mar 28, 2019
85 62% Requiem for a Dream (2000) - Mar 28, 2019