dav

dav
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 17 Sep 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 76% Winter's Bone (2010) - Rated 17 Sep 2013
98 86% Zombieland (2009) - Rated 17 Sep 2013
75 10% Oblivion (2013) - Rated 17 Sep 2013
96 76% True Romance (1993) - Rated 17 Sep 2013
100 94% Unforgiven (1992) - Rated 17 Sep 2013
96 76% This Is Spinal Tap (1984) - Rated 17 Sep 2013
90 33% Super 8 (2011) - Rated 17 Sep 2013
96 76% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 17 Sep 2013
94 48% Sky Captain and the World of Tomorrow (2004) - Rated 17 Sep 2013
93 44% Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Rated 17 Sep 2013