davdkh

davdkh
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 22% Blå mænd (2008) - Rated 12 Feb 2012
65 6% Bennys badekar (1971) - Rated 12 Feb 2012
70 22% Baronessen fra benzintanken (1960) - Rated 12 Feb 2012
75 38% Anja & Viktor (2001) - Rated 12 Feb 2012
80 54% Alle for én (2011) - Rated 12 Feb 2012
65 6% Sherlock Holmes (2009) - Rated 12 Feb 2012
90 77% Drive (2011) - Rated 12 Feb 2012
65 6% Salt (2010) - Rated 12 Feb 2012
75 38% Kick-Ass (2010) - Rated 12 Feb 2012
75 38% Little Fockers (2010) - Rated 12 Feb 2012