dave7219

dave7219
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 33% The Iron Giant (1999) - Rated 05 Jan 2016
75 44% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Rated 05 Jan 2016
20 1% Thor (2011) - Rated 05 Jan 2016
80 62% Pacific Rim (2013) - Rated 05 Jan 2016
80 62% Syriana (2005) - Rated 05 Jan 2016
85 78% Thirteen Days (2000) - Rated 05 Jan 2016
95 92% Wall Street (1987) - Rated 05 Jan 2016
80 62% Ted (2012) - Rated 05 Jan 2016
100 98% The Matrix (1999) - Rated 05 Jan 2016
80 62% Let's Be Cops (2014) - Rated 05 Jan 2016