davea10

davea10
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 06 Feb 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 37% Almost Famous (2000) - Rated 06 Feb 2016
65 4% A League of Their Own (1992) - Rated 06 Feb 2016
94 54% Miracle (2004) - Rated 06 Feb 2016
87 25% Mile... Mile & a Half (2013) - Rated 06 Feb 2016
87 25% Waking Ned Devine (1998) - Rated 06 Feb 2016
93 45% Good Will Hunting (1997) - Rated 06 Feb 2016
85 12% Chef (2014) - Rated 06 Feb 2016
95 62% Black Hawk Down (2001) - Rated 06 Feb 2016
97 70% Forrest Gump (1994) - Rated 06 Feb 2016
99 95% Buck (2011) - Rated 06 Feb 2016