daveca76

Recent Ratings
Check out daveca76's...
40 4% | The Incredibles (2004) - Jul 03, 2021 |
90 85% | Father of the Bride (1991) - Nov 24, 2020 |
85 71% | Jaws (1975) - Nov 24, 2020 |
80 60% | JFK (1991) - Nov 24, 2020 |
65 18% | The 400 Blows (1959) - Nov 24, 2020 |
75 48% | Legally Blonde (2001) - Nov 24, 2020 |
90 85% | Roman Holiday (1953) - Nov 24, 2020 |
70 33% | Basic Instinct (1992) - Nov 24, 2020 |
80 60% | Moneyball (2011) - Nov 24, 2020 |
60 10% | Cast Away (2000) - Nov 24, 2020 |